SON DAKİKA! Tecavüze Uğrayan 13 Yaşındaki Kız İNTİHAR Etti..

Kızlar, Cassidy’yi festivale diye çağırıp bir eve götürdüler ve iki erkeğin ona tecavüz etmesini sağladılar.

İçeride Cassidy’ye tecavüz edilirken kötü niyetli kızlar dışarıda hiçbir şey olmuyormuş gibi sohbet ettiler. O zamanlar 13 yaşındaydı.Cassidy, polise gidip her şeyi anlattı ancak delil eksikliğinden kimseye bir şey olmadı.

Cassidy’nin annesi Linda kızını başka okula aldırdı. Ancak sınıf arkadaşları kızı yeni okulunda da buldular.Linda elinden gelen her şeyi yaptı. Cassidy artık yatağından bile çıkmak istemiyordu.

Cassidy en sonunda intihar etti.

İntiharının ardından annesi bir mektup buldu. Mektubu herkesin okuması gerekiyor.

Mektupta şunlar yazıyordu:

“Eski okulumdakiler tarafından tecavüze uğradım. Belki de dikkat çekmek için bunları yazdığımı düşünüyorsunuzdur. Mektubu yazmamdaki nedenleri açıklayacağım.

Amacım benim durumumdakilere yalnız olmadığını hatırlatmak. Akran zorbalığını durdurabilecek gücünüz var. Bunu bana yapanlarla aynı sıralarda oturdum. İnanması hala zor geliyor.

Mektubu yazmamdaki amaç bana tecavüz edenleri veya azmettiricileri cezalandırmak değil. İlgi çekmek için de yapmıyorum.

Bunu yapmamın nedeni 7-12 yaşları arasında 1500 öğrencinin olduğu okulumdaki öğrencileri ve velilerini uyarmak. Okul yönetimi başıma gelenler için hiçbir şey yapmadı. Sizleri uyarmak benim görevim.Bunu kendim için de yapıyorum. 1.5 yılın ardından kendi başıma kalmak istiyorum. Okuldan yüz yüze hiç tanımadığım kişiler Facebook’tan bana hakaret ediyor. Yaşıtlarımın hakkımda dedikodu yapmasını engelleyemiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir