Siyasette BOMBA Anket Dengeleri Akşener Değiştirdi

TÜM HESAPLAR ALT ÜST OLUYOR

Eğer Meral Akşener yeni bir parti kurup seçimlere girecek olursa bu güne dair tüm siyasi hesaplar alt üst oluyor.

Yaklaşık 5 Bin kişi ile yüz yüze yapılan anketin sonuçlarına göre Akşener siyasette bu günün tüm dengelerini altüst ediyor. AKP Muhalefete düşüyor, Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı olma ihtimali ise yok denecek kadar azalıyor.

Tabi bu değerlendirmeler Akşener’in kuracağı partinin başına bi riş gelmezse geçerli olacak. Siyaset kulislerinde bu günlerde Akeşen’in kuracağı partinin engellenmesi  ya da parti kuruluşu yetişemeden baskın bir erken seçime gidilmesi ihtimalide yok sayılmıyor. İşte tüm dengeleri altüst eden o anketin sonuçları.

215İLK KEZ MERAL AKŞENER’Lİ BİR ANKET

Objektif Araştırma  şirketi anketinde ilk defa Meral Akşener’in kuracağı partiye yer verdi. Anket sonuçlarına göre yeni parti Meclis’teki aritmetiği baştan aşağı değiştirirken, Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin de çarpıcı sonuçlar çıkıyor. Kaynak: Erdoğan işte bu yüzden erken seçime gidecek

One Comment on “Siyasette BOMBA Anket Dengeleri Akşener Değiştirdi”

  1. Ucurumun kenarında olan memleketin acil sorunlarını çözecek bir partiye ihtiyacı vardı. O da İYİ oldu. Tek dileğim iktidara gelince kurulacak çok donanımlı bir mahkeme ile bu vatan hainlerinin yargılanması ve bir daha güneş yüzü görmemesidir. Nitelikli dolandırıcı benim gözümde ağzı çok iyi laf yapan o andaki duruma göre nabza şerbet veren kişidir.Vatandaş bu nitelikli dolandırıcıların elinden kurtarılmalıdır. Vatandaşın balık akıllı olmadığını bunlara götermek gerekir.herkez ile birebir sakin sakin konuşarak gerçekler anlatılmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir