Öğrencisine Tecavüz ETTİ! Mahkemedeki İfadesi Herkesi Şaşkına Çevirdi..

Eskişehir’de özel ders verdiği 17 yaşındaki erkek öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılanan matematik öğretmeni S.Y., 28 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı. 2 çocuk babası olan sanık S.Y.’nin mahkemede “Fiziksel yapısı nedeniyle yaşının küçük olduğu belli değildi. Konuşmaları ve hareketleri yetişkin insan gibiydi. Kesinlikle suç işleme kastım yoktur” ifadesini kullandığı belirtildi.

Eskişehir’de 2016-2017 yılları arasında özel matematik dersi verdiği erkek öğrencisi B.Ş.’ye cinsel istismarda bulunduğu öne sürülen öğretmen S.Y. ‘nin yargılanmasına bugün 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi.

“ÇOCUKLARIM MAĞDUR OLACAK”

Evli, 2 çocuk babası tutuklu sanık S.Y. pişman olduğunu söyleyerek şöyle konuştu:

“B.Ş. ile 2016-2017 yılları arasında bir temasımız, birlikteliğimiz olmadı. 2017 Haziran ayında bana mesaj attı. Birkaç kez mesajlaştık. Haziran ayında ilk kez evine gittim. Fiziksel yapısı nedeniyle yaşının küçük olduğu belli değildi. Konuşmaları ve hareketleri yetişkin insan gibiydi. Kesinlikle suç işleme kastım yoktur. Mesaj içeriklerine de bakıldığında bir yetişkin gibi olduğu görülmektedir. Benim 2 tane çocuğum vardır. Çocuklarım mağdur olacaktır. Mağdur olmaması için beraatımı ve tahliyemi istiyorum. Tutuklu olmam nedeniyle çocuklarım mağdurdur. Pişmanım. Adil bir karar vereceğinize inanıyorum.”

28 YIL 9 AY HAPİS CEZASI

Eskişehir 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi heyeti, öğretmen S.Y.’yi 28 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir