Murat Cemcir Kimdir? Murat Cemcir Nereli?

Sosyal paylaşım sitesi Twitter’a düşen ölüm haberi Türkiye’yi şok etti.. Ölüm haberi başta magazin  olmak üzere Türkiye gündemine bomba gibi düştü. Habere göre ünlü oyuncu Murat Cemcir’in Hollanda’da öldüğü iddia edildi.

Yakın zamanda vizyona giren Ailecek Şaşkınız filminin tanıtım gösterimleri için Hollanda’ya gittiği açıklanan genç sanatçının ölüm haberi başta ailesi ve sanatçı dostları olmak üzere Türkiye’yi kahretti.

Haberin doğru olduğuna inanmakta zorluk çekenler sosyal medya üzerinden sanatçıyla ve en yakın arkadaşı Ahmet Kural ile irtibata geçmeye çalıştılar. Yoğun program sebebiyle herhangi bir iletişim kurulamayan sanatçının ölüm haberi hızla yayılırken beklenen açıklama az önce geldi.

Öldüğü iddia edilen ve Türkiye’yi yasa boğan ünlü sanatçı Murat Cemcir sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Ölüm haberlerinin dorğu olmadığını Hollanda’da olduklarını ve Ailecek Şaşkınız filminin tanıtım galasına katıldıklarını duyurdu.


Murat Cemcir, Twitter’da hakkında çıkan “Rotterdam’da kaza geçirdi, hayatını kaybetti” haberlerine sahneden isyan etti Murat Cemcir, “Twitter’dan beni öldürmüşler. Araç Rotterdam’a giderken trafik kazası yapmış, evimde ölü bulunmuşum. Olaylar çok karışık. Gördüğünüz gib doğru değil” şeklinde konuştu.

MURAT CEMCİR KİMDİR?

Murat Cemcir 30 Kasım 1976, Tokat Niksar doğumlu. Çalgı Çengi, İşler Güçler, Düğün Dernek, Düğün Dernek 2, Kardeş Payı adlı dizi ve filmlerindeki partneri Ahmet Kural ile baş rolü paylaştı.Murat Cemcir Gürcü kökenli. Takva ve Yeraltı gibi filmlerde yardımcı rollerde yer alan oyuncu, Selçuk Aydemir yönetmenliğindeki komedi dizileri Üsküdar’a Giderken ve Ramazan Güzeldir ile dikkat çekti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir