İzzet Yıldızhan’ın 10. çocuğunu yapacağı ünlü isim belli oldu

3 ayrı kadın toplam 9 çocuk yapan İzzet Yıldızhan Show TV canlı yayınında Seda Sayan’a konuk oldu. Günün bombasını da 10. çocukla ilgili patlattı. Meğer ünlü sunucu Seda Akgül , İzzet Yıldızhan’dan çocuk yapmak istemiş. İzzet Yıldızhan 9. çocuktan sonra 10. çocukla ilgili bombayı Seda Sayan’ın programında patlattı. İzzet Yıldızhan canlı yayında kendisinden 10. çocuğu yapmak isteyen ünlü spikerin Seda Akgül olduğunu açıkladı. İzzet Yıldızhan eşlerini sırasıyla ziyaret ediyormuş ama aynı anda ilişkisi yokmuş.

İzzet Yıldızhan ‘Ama ona küsüm’ diyerek çocuk yapmayı düşünmediğini ima etti. Yıldızhan gönlümü alırsa bakarız diyerek açık kapı da bıraktı. Ünlü sunucu Seda Akgül’ün İzzet Yıldızhan’ın bu açıklamalarına ne yanıt vereceği merak konusu oldu. Seda Akgül yaptığı evliliğini jet hızıyla bitirmişti. Çocuk sahibi olmayan Seda Akgül, meğer bu arayışa girmiş.

HER EŞİN EVİNDE BİR ODASI VAR

İzzet Yıldızhan canlı yayında 3 ayrı eşi ile olan ilişkisine de açıklık getirdi. ‘Eşlerine sırasıyla mı gidiyorsun’ sorusu karşısında terleyen İzzet Yıldızhan, hepsinin evinde kendisine ait bir oda olduğunu itiraf etti. İzzet Yıldızhan’ın üç kadınla aynı anda ilişki yürütmesi medeni kanuna aykırı bir durum. Yıldızhan bu sebeple ‘eşleri ile’ yaşamadığını söylüyor. Ancak ünlü türkücünün 3 eşinden aynı dönemde 3 çocuğunun olmuş olması bu söylemini yalanlıyor.

EVLENMEK İSTERLERSE NE OLUR 

İzzet Yıldızhan’a çocuk yaptığı kadınların başka biriyle evlenmek istemeleri durumunda ne olacağı da soruldu. Yıldızhan bu soruya da kaçamak yanıt verdi ve “Ben değil ama çocuklarım karışır izin vermezler’ dedi. Yıldızhan özellikle kızlarının annelerini başkaları ile paylaşmayacağını söyledi.

 

İZZET YILDIZHAN 9. KEZ BABA OLDU

İzzet Yıldızhan 9. çocuğu da yaptı. Bu çocuğun hangi eşinden olduğu açıklanmayah İzzet Yıldızhan, oğluna Hamza adını koydu. Oğlunun ismini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğunu söyleyen İzzet Yıldızhan, ‘Cumhurbaşkanımız bu ismin oğluma yakışacağını söyledi’ dedi. İzzet Yıldızhan’ın nikah kıymadığı 3 kadından toplam 8 çocuğu bulunuyordu. Bunlardan biri de Suriye uyruklu…

İşte Yıldızhan’ın alışılmadık özel hayatı ve çocukları;

İZZET YILDIZHAN’IN ÇOCUKLARI : Önce İzzet Yıldızhan’ın çocuklarını sayalım. Fotoğraftaki çocukları : Mustafa, Aliyüşa, Zelal, Sevgi, Veyselefe, Ekremarin, İzzet ve Ömer. Bunlara şimdi Hamza eklendi. İzzet Yıldızhan yeni oğlunun doğum haberini verdi ama hangi eşinden olduğunu söylemedi. İşte İzzet Yıldızhan’ın çocuk sahibi olduğu kadınlar;


İZZET YILDIZHAN’IN 3 OĞLU OLAN EŞİ : İzzet Yıldızhan 3 çocuk sahibi olduğu ilk kadın Nilüfer Hanım… 1992 yılından beri beraber olduğu Nilüfer Y.’den olma Veysel Efe (d.2005) Mustafa ve Ali Yuşa adında 3 oğlu var.

İzzet Yıldızhan’ın hayatında 24 yıldır bulunan Nilgün Hanım da diğer kadınlar gibi nikahlı değil. Nilgün Hanım katıldığı bir televizyon kanalında ”nikah” konusunda şunları söylemişti: “3 tane evladım, benim nikahım. İzzet Beyi çok seviyorum. Çok iyi bir eş değildir ama iyi babadır.”

İZZET YILDIZHAN’IN SURİYEL EŞİ KİM: İzzet Yıldızhan birlikte olduğu kadınlara resmi nikah kıymadığı gibi imam nikahı da yapmıyor. O kadınlardan biri de Suriye asıllı Gizem İ.

İzzet Yıldızhan’ın Suriyeli Gizem Hanım’dan da 2005 yılında Sevgi isminde bir kızı oldu. Kamuoyunun önüne hiç çıkmayan Gizem Hanım, İzzet Yıldızhan Ankara’da bir otelde hayat kadınları ile fuhuş olayına ismi karışınca ilk kez konuşmuştu.

İZZET’İN NE EŞİ NE SEVGİLİSİYİM : O dönemde medyaya konuşan Gizem Y. şunları söylemişti: “Ben İzzet’in üç eşinden biri değilim. Çünkü ben şu an İzzet’in ne karısı, ne sevgilisiyim. Zaten ne resmi nikâh ne de imam nikâhı yaptırmıştık. 6 yıldır da kendisiyle birlikte değilim. Sadece kızımız Sevgi ile ilgili konularda görüşüyoruz, o kadar. Ne onun hayatı beni, ne de benim hayatım onu ilgilendiriyor. Sadece çocuğunun annesiyim.”

AJDA BALLIKAYA’YI KLİPTE OYNATTI ÇOCUK YAPTI : İzzet Yıldızhan’ın hayatında yer alan üçüncü kadın ise bir manken. Ajda Ballıkaya , İzzet Yıldızhan’ın bir klibinde rol almıştı.

İzzet Yıldızhan’ın Suriye isimli bir kız çocuğu dünyaya getiren Ajda Ballıkaya, mankenlik kariyerini de noktaladı. Suriye, İzzet Yıldızhan’ın annesinin adı.

2005 YILINDA 3 KADIN 3 ÇOCUK : İzzet Yıldızhan 2005 yılında üç kadınla birlikte ilişkisini devam ettiriyordu. Bunun ispatı da o yıl dünyaya gelen çocuklarıydı. Her üç kadından da 2005 yılında 3 çocuğu oldu. Bunların ikisi kız biri erkekti. İzzet Yıldızhan verdiği bir röportajda ‘Üç anne var. Annelerle görüşmüyorum” iddiasında bulunmuştu.

İKİZ ÇOCUKLARI OLDU : İzzet Yıldızhan evlilik dışı ilişkilerine tam yol devam etti. Bu ilişkilerden bir de ikiz çocukları oldu. Onlarla birlikte çocuk sayısı 8’e ulaştı. Son çocuğu ise Hamza isminde bir erkek bebek oldu ve sayı artık 9.

İzzet Yıldızhan hayatındaki 3 kadınla ilgili bir röportajda şunları söylemişti : “Benim üç ayrı kadından yaptığım çocuklar konuşuluyor. Benim gibi 50 tane var bu camianın içinde. Sadece benim hayatım değil yani. Kimisi söylemiyor, kimisi benim gibi sivri değil. Açık ve netim. Çocuklarımın babasıyım, hem de aslanlar gibi. Bunu benim gibi söyleyebilen cesaretli insan yok ortada. ”

ÇOCUKLARIN ANNELERİ İLE NİYE EVLENMEDİ : -Ben çocuklarımın annelerini sevdim ve çocuk yaptım. Bundan sonra da aşık olursam evlenebilirim. Kadın evinde oturmalı, çocuğunun annesi olmalı. Bir kadının üç, dört tane çocuğu olmalı. Ekonomik özgürlükleri var ise bir kadının evde çocuklarını büyütmesi, onlarla, eğitimleriyle uğraşması gerekiyor bence.

ÇOCUKLAR BİRBİRİYLE GÖRÜŞÜYOR MU? : -Hepsi de hafta sonlarını birlikte geçiren, birbirlerinin evine giden, kıyafetlerini giyen çocuklar. Tabii annelerine de teşekkür ediyorum, iyi insanlar. Kadın olarak hayatımda olmamalarına rağmen hayatımda çok önemli yerleri var.

5 YILDIZLI OTELİM VAR : Beş yıldızlı dünya markası bir otelin sahibiyim. Ayrıca Ankara’da bir iş merkezi yaptım. Çok iyi bir ticari beyne sahibim. Gösterişi sevmem. Lüks arabam da var, sıradan olanı da. Ve ben o sıradan arabaya biniyorum.


-Parayı sevmem. Cimri misin diye soruyorsan hayır, ben cimri bir adam değilim. Çünkü benim kocaman bir yüreğim var, koca aileme bakıyorum. Etrafımda en az 1000 kişiye ekmek veriyorum. Ticaret adamı plan yapar ama verdiğinde tutumlu olamaz. Ben tutumu olsam bu kadar insanla ne işim var…

İZZET YILDIZHAN NERELİ KİMDİR : 3 kadın 9 çocuk ve hatırı sayılır bir servet. Peki İzzet Yıldızhan bunlara nasıl sahip oldu. Çocukluğu Adana’da pamuk işçiliğinden Ankara pavyonlarına uzanıyor. Diyarbakır Çermik’de dünyaya geldiği yıl babasını kaybediyor.

Annesi Suriye Zelal 15 çocukla bir başına kalıyor. İzzet Yıldızhan 15 çocuktan en sonuncusu. Müziğe Ankara’da kebapçıda çıkarçı olarak çalışırken başlıyor. Önce pavyonlarda sahneye çıkıyor. Sonra albümler geliyor.

İLKOKUL MEZUNU BİLE OLAMADI : Bugün en önem verdiği şey çocuklarının eğitimi. Bunun sebebi de kendisinin eğitimden yoksun kalması. İlkokulu bile okuyamıyor. Daha sonraki yıllarda dışardan diploma alabilir. Bu sebepten olacak ki çocuklarına İngiltere ve ABD’de eğitim aldırıyor.

SURİYELİ BİR EŞİ VAR: İzzet Yıldızhan birlikte olduğu kadınlara resmi nikah kıymadığı gibi imam nikahı da yapmıyor. O kadınlardan biri de Suriye asıllı Gizem İ. … Gizem Hanım’dan da 2005 yılında Sevgi isminde bir kızı oldu. Kamuoyunun önüne hiç çıkmayan Gizem Hanım, İzzet Yıldızhan Ankara’da bir otelde hayat kadınları ile fuhuş olayına ismi karışınca ilk kez konuştu.

-“Ben İzzet’in üç eşinden biri değilim. Çünkü ben şu an İzzet’in ne karısı, ne sevgilisiyim. Zaten ne resmi nikâh ne de imam nikâhı yaptırmıştık. 6 yıldır da kendisiyle birlikte değilim. Sadece kızımız Sevgi ile ilgili konularda görüşüyoruz, o kadar. Ne onun hayatı beni, ne de benim hayatım onu ilgilendiriyor. Sadece çocuğunun annesiyim”.

MANKEN İLE BİRLİKTE OLDU  İzzet Yıldızhan’ın hayatında yer alan üçüncü kadın ise bir mankendi. Ajda Ballıkaya , İzzet Yıldızhan’ın bir klibinde rol almıştı.  İzzet Yıldızhan’ın Suriye isimli bir kız çocuğu dünyaya getiren Ajda Ballıkaya, mankenlik kariyerini de noktaladı. Suriye İzzet Yıldızhan’ın annesinin adıydı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir