AKP’li Başkan İYİ Parti’ye Başkan Oldu!

AKP’de bir dönem Çorum İl Genel Meclis Başkanlığı görevinde bulunan Mustafa Eker, İyi Parti’nin Çorum Merkez İlçe Başkanlığı görevine getirildi… Eker, son yapılan yerel seçimlerde AKP’den Çorum Belediye Başkan Aday Adayı olmuştu.

İYİ Parti Çorum Merkez İlçe Başkanlığı görevine AKP’li eski İl Genel Meclisi Başkanı ve AKP Çorum Belediye Başkan Aday Adaylarından Mustafa Eker atandı.

Odatv’de yer alan habere göre, AKP Çorum eski Milletvekili Murat Yıldırım’a yakınlığı ile bilinen AKP’nin eski İl Genel Meclis Başkanlarından Mustafa Eker, İyi Parti Çorum Merkez İlçe Başkanlığı görevine atandı. Bu atamanın Çorum siyasetinde büyük şaşkınlık yarattığı da gelen haberler arasında.


Eker’in atamasını ise İyi Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın gerçekleştirdi. Kısa bir süre öncede İyi Parti Çorum Kurucu İl Başkanlığı görevine MHP eski Merkez İlçe Başkan Adaylarından Bekir Özsaçmacı atanmıştı.

One Comment on “AKP’li Başkan İYİ Parti’ye Başkan Oldu!”

  1. eger siz böyle akp içinde onlarla beraber her pişliğe bulaşmamış olsa bile sessiz kalan herkez rüşvetçilikle hırsızlıkla aynı şuçu işlemiştir iyi parti akp lilerden yanlarına ve davalarına bu tip serserileri alırlarsa başta ben olmak üzere çok insanın kafasında sorular başlayaçaktır ben böyle devam ettiğiniz şüreç sizlere oy vermem aynı şekildede akp ye hırsızlara rüşvetçilerede oy hiç vermedim vermem de bu millet akp iblislerinden çok çekti ve halen de çekiyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir