Acun Ilıcalı Şokta! Survivor’da büyük kavga

İlk iki bölümü ile nefes kesen Survivor 2018 3. bölümünde kıyamet kopuyor. All Star takımından Gönüllüler takımına geçen Hakan Hatipoğlu ile Turabi arasında kavga yeni bölüme damga vuracak. Survivor 3. bölümden gelen ilk görüntüler bu yıl yarışmanın ne kadar çetin geçeceğini gözler önüne seriyor… Hafta sonu yayınlanan ilk bölümü ile ekran yolculuğuna başlayan Survivor 2018’in bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde kıyamet kopuyor.

Survivor 2018 ilk bölümde, Acun Ilıcalı “Değişikliklerin ve sürprizlerin olacağı bir Survivor olacak. Ünlülerden bir kişi şimdi gönüllülere gidecek.” dedi.

Ünlülerden Gönüllülere geçecek isim Hakan Hatipoğlu oldu. Acun Ilıcalı “Gerilimi mümkün olduğunca aşağıda tutmak adında karşı takıma alacağız” dedi. Sayılarda eşitsizlik olduğu için Gönüllüler’de bir kadın yarışmacı fazla. Gönüllüler’de ilk konseyde ismi çıkan Ünlüler takımına geçecek.

Survivor 2018’de gerginlik erken başladı

TV8’de yayınlanan yeni bölüm fragmanında Hakan-Turabi kavga ediyor. İzleyenlerin aklına direkt ikisinden biri diskalifiye olacak mı soruları da gelmeye başladı.

Bilindiği üzere geçtiğimiz senelerde aynı takımda yarışan Turabi ile Hakan anlaşamamışlardı ve neredeyse her bölümde kavga ediyorlardı. Bu seneki Survivor’da Acun Ilıcalı, Turabi ile Hakan’ı ayırdı ve Hakan Hatipoğlu’nun gönüllüler takımına transfer etmişti.

Acun Ilıcalı’nın bu önlemi pek işe yaramadı görünüyor çünkü Survivor 2018 3. bölüm fragmanında ödül oyunu için yarışan Turabi ile Hakan kavga ediyor. Hakan Turabi’ye “Buraya kadar gel” diye bağırıyor ve kıyamet kopuyor.

SURVİVOR 3. BÖLÜM FRAGMANI

ACUN ILICALI ZEVKTEN DÖRT KÖŞE

Posta Gazetesi’nden Mesut Yar’ın, “Kendi Müşterisi Var” başlıklı yazısı şöyle:

“Ve ‘Survivor’ (TV8) mevsimine girdik. İlk iki günü zirvede bitirdi. Geçen sezon yaptığı skora yakın reytingler aldı. Biraz fazla ya da eksik. Genel görünümden hareketle şunu anladım; ‘Survivor’un bizzat başlamasını bekleyen bir kitle var. O başlayana kadar çeşitli kanallara dağılmış. Hatta kimi TV bile açmıyor. Ve ‘Survivor’ mevsimiyle birlikte kumanda ele alınıyor. İlginç değil mi?
‘Survivor’ televizyon içeriklerine küsmüş bir izleyicinin tercihi olmuş. Özgün bir iş ve sahibini hiç üzmüyor.”

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir