ÜNLÜ SUNUCU GÜNER ÜMİT ŞİMDİ BAKIN NE HALDE!

ÜNLÜ SUNUCU GÜNER ÜMİT ŞİMDİ BAKIN NE HALDE!

Sunduğu yarışma programları reytin rekorları kıran ünlü sunucu Güner Ümit yıllar sonra ilk kez görüntülendi. Yaptığı kızılbaş gafı sonrası gelen tepkiler üzerine sunuculuğu bırakmak zorunda kalan ünlü sunucu kayıplara karışmıştı.

14 Nisan 2018 - 14:17

Daha önce sosyla medya öldüğü yönünde haberler de çıkan ünlü sunucu Güner Ümit objektiflere yakalandı. Ünlü sunucunun şimdiki halini görenler şaşkına döndü.Ünlü programcı Güner Ümit, 1990'lı yıllarda sunduğu Turnike adlı yapımla izlenme rekorları kırıyordu.

 

 

Ama yaptığı gafla televizyon serüveni sona erdi. Canlı yayında "Yoksa siz Kızılbaş mısınız?" dedi ve Alevilerden gelen tepkiler nedeniyle ekranlara veda etti. Hatta o dönem çalıştığı kanalın önünde de insanlar tarafından protesto edildi.

 

Ümit kötü bir niyetinin olmadığını söyledi, Alevi vatandaşlardan özür diledi ama bir daha eski günlerine dönemedi.

 

Posta gazetesine verdiği röportajında artık sade bir hayat yaşadığını söyledi.

 

 

”Beni artık insanlar yok saysın, hiç Güner Ümit diye biri yaşamamış saysınlar. Güner Ümit diye biri yok.”

 

 

”Kırgın mıyım? Yaşadıklarımdan çok kırgınım. Kimsenin beni hatırlamasını, benden söz etmesini istemiyorum. Yeniden gündeme gelmeyi aklımdan bile geçirmiyorum.”

 

 

”Emekli oldum’ demeyi kendime yakıştıramıyorum ama ben artık işimden, gücümden emekli oldum. Çok sade ve hatırlanmayacağım bir hayat seçtim, geçmişi kapadım.”

 

”Bir zamanlar çok şöhretli çok başarılı olmuş olabilirim, ama yerimi artık başkalarına bıraktım. Eskiden ben çok alkışlanırdım ama bunun yerine şimdi yenileri ben seyredip alkışlıyorum.” diye konuştu.

 

 

İŞTE ÜNLÜ SUNUCUNUN SON HALİ:

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TÜRKİYE BU ANKETİN SONUÇLARINI KONUŞUYOR!
TÜRKİYE BU ANKETİN SONUÇLARINI KONUŞUYOR!
BU GECE BU NAMAZI KILANLARA BÜYÜK MÜJDE VAR
BU GECE BU NAMAZI KILANLARA BÜYÜK MÜJDE VAR